A101 Staj Başvurusu 2021

A101 Staj Başvurusu

Türkiye’de 81 ilde şubesi bulunan tek markalardan olan ve perakende sektörünün lider firmaları arasında bulunan A101 belli dönemlerde staj başvurusu kabul etmektedir. Bünyesinde 2.000’den fazla çalışanı ve kurumsal yapısı ile mesleki kariyer için uygun staj firmaları arasında bulunmaktadır. Türkiye’nin bilinen markası ve yoğun iş temposundan dolayı başarılı bir tecrübe kazanmak isteyenler için düşünülmesi gerekmektedir.

A101’de Staj Şartları

  • Meslek okulları ya da üniversitelerde öğrenci olmak (Staj başvuru döneminde ilgili bölümler bildirilmektedir)
  • Okullarından zorunlu staj olduğunu gösteren belgenin sunulması
  • Sosyal güvenlik yasaları kapsamın 5510 sayılı yasaya göre öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir.
  • Herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamak
  • Büyük illerdeki merkez mağazalarında staj yapabilmek için mağazanın sorumlu müdürü ile iletişime geçilmesi bazı durumlarda istenmektedir.

A101’e staj başvurusu yapmak için a101.com.tr üzerindeki kariyer bölümünden başvurularını yapabilirler. Başvurular sadece web sitesi üzerindeki başvuru formu ile yapılmaktadır ve başvuru sırasında öğrencilerin özgeçmişlerini göndermeleri istenmektedir. Stajlar genelde merkez müdürlüklerinin muhasebe bölümlerinde yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir