ABB Elektrik Staj Başvurusu 2021

ABB Elektrik Staj Başvurusu

Tüm dünyada bilinen markalar arasında bulunan firma 100’den fazla ülkede 135.000 çalışanı ile başta güç üretimi alanında olmak üzere enerji şebekeleri kurulumu ve enerji taşıma istasyonları sektöründe lider firmalar arasında bulunmaktadır. Firma geniş üretim alanına 1988 yılında başlamış olsa da firmanın ilk kuruluş yılı 1883 yıllarına kadar uzanmaktadır. Türkiye’de üretim parkuru bulunan firma özellikle gelecek nesillere destek olmak için öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır. Firmanın büyük yapısını hisse senetlerinin dünyanın en büyük borsaları arasında olan Zürih ve New York borsalarında işlem görmesinden görülmektedir.

ABB Elektrik’te Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin elektrik-elektronik mühendisliği öğrencileri kabul görmektedir. Fakat son yıllarda Robot üretim teknolojisi alanında da ar-ge yatırımları bulunan firma bu alanda hizmet sınıfına girecek öğrencilerinde staj başvuruları kabul etmektedir.
  • Staj öncesi staj defterlerinin ve zorunlu staj belgesinin okullarından onaylı olacak şekilde sunulması gerekmektedir.

ABB Elektrik’e staj başvurusu yapmak isteyen new.abb.com/tr/kariyer bölümünden başvuru yapmaları gerekmektedir. Firma Ar-ge bölümüne ciddi destek vermesinden dolayı birçok alanda öğrenci kabul etmektedir.

Abb Elektrik Staj

ABB Elektrik Staj

Gelecekte kendinizi nerede görüyorsunuz? Biz kendi geleceğimizi sizlerde görüyoruz.

Nasıl daha verimli ve sürdürülebilir şekilde çalışabiliriz? Geleceğin kentlerine nasıl enerji vereceğiz? Gezegenimizin karşı karşıya olduğu çevre sorunları dikkate alınınca, bu soruların gelecek neslin cevaplayacağı temel soruların olduğu ortaya çıkıyor.

İster yenilenebilir enerjiyi tüketicilere ulaştırmak olsun, ister yeni nesil sanayi robotları oluşturmak, ABB her gün bu tür konularda çözüm üretmek için çalışıyor.

Önümüzdeki yıllarda bu sorulara pratik ve yaratıcı çözümler üretmek için sizlerin desteğine ihtiyacımız olacak. Fikirlerinizle yakından ilgileniyoruz. Bu nedenle öğrencilere deneyim fırsatları sunmaktayız.

Başvuru ve ayrıntılar için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir