Ahsel Holding Staj Başvurusu 2021

Ahsel Holding Staj Başvurusu

Firma 1982 yılında inşaat sektörü ile başlayan hizmet faaliyetlerinde günümüzde gayrimenkul, turizm ve otelcilik olmak üzere farklı sektörlerde de devam etmektedir. Grubun amiral gemi şirketleri arasında bulunan Ahsel inşaat başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede kapsamlı ve büyük projelerde imzası bulunmaktadır. 2013 yılı itibari ile firma akıllı inşaat ve toplu konut alanında aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Firma başta inşaat öğrencilerine olmak üzere turizm ve otelcilik alanında da genç nesillere destek olmak için staj yapmam imkanı sunmaktadır

Ahsel Holding’de Staj Şartları

  • Üniversitelerin tercihen İnşaat ve Mimarlık bölümlerinde 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olması gerekmekte ve stajların da zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir. Yüksek lisans öğrencileri de firmada görev alabilmektedir.

Ahsel Holding’e staj başvurusu yapmak için ahsel.com.tr adresinde bulunan insan kaynakları sayfasından başvuru yapmaları gerekmektedir.  Staja hak kazanan adayların ilk önce insan kaynakları tarafından ön görüşmeye çağrıldıktan sonra görevlendirme yapılmaktadır. Staj başvurusu genelde 1 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında kabul edilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir