Alstom Staj Başvurusu 2021

Alstom Staj Başvurusu

Fransa merkezli firma Türkiye ve dünyada enerji ve taşımacılık alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır. Özellikle marka hizmetleri arasında TGV ve Eurostar gibi hızlı tren markaları ile tüm dünyada hizmet alanı bulunmaktadır. Firma aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda tamamı Türkiye’de tasarlanan ve üretilen en büyük genaratör transformatörü yaparak Sırbistan’a teslim etmiş ve Türkiye için rekor bir rakamın oluşmasına imkan sağlamıştır. Alstom Türkiye’de aynı zamanda Marmaray projesinde de yüklenici pozisyonunda bulunmuştur. Firma geniş yapısı ile öğrencilere yaz dönemlerinde staj imkanı sunmaktadır.

Alstom’da Staj Şartları

  • Adayların Üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması ve staj görevlerinin zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir. Firma gönüllü stajı kabul etmemesinin nedeni zorunlu staj pozisyonundaki öğrencilere hitap etmek için olduğu belirtmiştir.

Alstom’a staj başvurusu yapmak için Alstom.com/tr üzerindeki insan kaynakları bölümünden yapabilirler. Sıkı ve denetimci yapısı olan staj süresini başarılı tamamlayan adaylara gelecek yıllarda çalışan potansiyeli olarak bakıp işçi alımı zamanlarında ilk önce stajyerleri değerlendirmektedir.

İlanları takip etmek için tıklayın.

One Reply to “Alstom Staj Başvurusu 2021”

  1. Merhabalar,
    Bölümümden yeni mezun olduğumdan piyasada herhangi bir tecrübem yok. Mühendisliğin her alanında kendimi geliştirmeye karar verdim. Eğitim sürecimde kontrol sistemleri, mikrodenetleyiciler, tasarım, programlama, mekanik ve elektrik devreleri konusunda deneyimliyim. Öğrenci dönemim boyunca çeşitli projelere katıldım. Hangi sektörde olursa olsun Mekatronik Mühendisliği konusunda uzman olmak istiyorum bu yüzden 42 günlük stajımı şirketiniz tarafında yapıp iş hayatına sizin engin tecrübeleriniz ile başlamak benim için büyük bir adım olacaktır bana yardımcı olabilmenizi umar iyi ve sağlıklı günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir