Alstom Staj Başvurusu 2020

Alstom Staj Başvurusu

Fransa merkezli firma Türkiye ve dünyada enerji ve taşımacılık alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır. Özellikle marka hizmetleri arasında TGV ve Eurostar gibi hızlı tren markaları ile tüm dünyada hizmet alanı bulunmaktadır. Firma aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda tamamı Türkiye’de tasarlanan ve üretilen en büyük genaratör transformatörü yaparak Sırbistan’a teslim etmiş ve Türkiye için rekor bir rakamın oluşmasına imkan sağlamıştır. Alstom Türkiye’de aynı zamanda Marmaray projesinde de yüklenici pozisyonunda bulunmuştur. Firma geniş yapısı ile öğrencilere yaz dönemlerinde staj imkanı sunmaktadır.

Alstom’da Staj Şartları

  • Adayların Üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması ve staj görevlerinin zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir. Firma gönüllü stajı kabul etmemesinin nedeni zorunlu staj pozisyonundaki öğrencilere hitap etmek için olduğu belirtmiştir.

Alstom’a staj başvurusu yapmak için Alstom.com/tr üzerindeki insan kaynakları bölümünden yapabilirler. Sıkı ve denetimci yapısı olan staj süresini başarılı tamamlayan adaylara gelecek yıllarda çalışan potansiyeli olarak bakıp işçi alımı zamanlarında ilk önce stajyerleri değerlendirmektedir.

İlanları takip etmek için tıklayın.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir