Doğuş Grubu Staj Başvurusu 2021

Doğuş Grubu Staj Başvurusu

Türkiye’nin başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok alanda hizmet veren 1951 yılından itibaren Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Firma ileriye dönük iş gücünün arttırılmasına yönelik D-staj olarak başlattığı süreç ile firmanın gelecek yıllarda departmanlarına olacak çalışan ihtiyacı için kapsamlı staj dönemi uygulamaktadır. Firmanın üç farklı dönemde staj imkanı sunmaktadır. Mart, Temmuz ve Kasım aylarında farklı başlayan staj programlarında zorunlu ya da gönüllü katılma imkanı sunmaktadır.

Doğuş Grubu’nda Staj Şartları

  • Öğrencilerin Meslek Lisesi ve ya Üniversite öğrencisi olmaları
  • Birçok firma öğrencilerin zorunlu staj döneminde kabul etmektedir. Fakat doğuş grup zorunlu olduğu gibi gönüllü staj başvurusu da kabul etmektedir. Sadece okullarından staj görevlendirme yazısı sunmaları yeterli olmaktadır.

Doğuş Grubu’na staj başvurusu yapmak için dogusotomotiv.com.tr üzerinden yapmaları gerekmektedir. Öğrenciler staj dönemine başlamadan önce basit oryantasyon döneminde firmanın tanınması ve alışılması için eğitim süreçleri uygulanmaktadır. Eğitim sürecini başarılı tamamlayan adaylar gelecek yıllarda kariyer dönemlerinde firma tarafından ilk tercih yapılmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir