Ernst & Young Staj Başvurusu 2021

Ernst & Young Staj Başvurusu

Ernst & Young oldukça iyi bir vergi firmasıdır. Firma gelecek dönemdeki nesil için vergi konusunda profesyonel kişiler yetiştirmek adına kurulmuştur. Firma eleman keşfetmeye ve aynı zamanda elemanlara kariyer imkanı sağlamaya oldukça önem veren bir yapıdadır. Vergi konusu üzerine kariyer planı olan herkes firmaya başvuru yapabilmektedir. Türkiye çapında bulunan Ernst & Young firmasında yer alan vergi uzmanları ile beraber çalışma imkanı bu başvurular sonucunda kişilere sunulur.

Ernst & Young staj başvurusu yapacaklar ve vergi alanında kariyer isteyenler için ideal bir firmadır. ERnst & Young staj süresince size oldukça iyi bir deneyim katacaktır. Staj başvurusu yapacak kişilerin bilmesi gerekenler;

  • TR üniversitelerinde okuyo olmak
  • Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak. Buna ek olarak yüksek lisans öğrencileri de staj programına başvurabilir
  • Yeni mezunlar
  • Vergi hukuku ile ilgili bir iş deneyimi bulunmaması
  • İngilizcenin iyi düzeyde olması
  • Firma ilanlarını genel olarak Kariyer.net üzerinden İngilizce olarak vermektedir ve hangi pozisyona kaç kişi alacağı da ilanda yer alır.

Staj programları

EY’de iş hayatını ve bölümleri yakından tanımak ve kendini geliştirmek isteyen öğrencilere kısa ve uzun dönem staj imkanı sunuyoruz. 150 ülkedeki EY ofislerinde bulunan staj imkanları için online başvuru yaparak ilgili ofisin İK departmanıyla iletişime geçebilirsiniz. Pozisyona uygunluğunuz ilgili pozisyon için aranan niteliklere ve çalışma izni ve/veya vize gereklerine bağlı olacaktır.

EY Türkiye olarak departmanların ve ofislerin ihtiyaçlarına göre stajyer alımı gerçekleştiriyoruz. Uzun dönem denetim stajyer başvurularımız Kasım ayında kapandı. Yeni açılacak olan staj programlarıyla ilgili detaylı bilgi için bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir