Johnson Controls Staj Başvurusu 2021

Johnson Controls Staj Başvurusu

Johnson Controls dünya çapında 170.000 çalışanı olan bir firmadır. Firma çalışanlarının kendine olan bağlılığına ve kararlı çalışma prensiplerine son derece fazla önem verdiği için bu denli gelişmiştir. Dirma her daim büyümek için yeni projeler geliştirmekte ve her geçen gün bu gayesini gerçekleştirmektedir. Fark yaratan bir firma olmasının yanı sıra çalışanlarının iş üzerindeki fikirleri de firma için çok önemlidir. Müşteri odaklı firma dürüst ve etik çalışmaya önem verir. Her çalışanının doğru bir şekilde sorumluluklarını bilerek gelişmesi önemlidir.

Johnson Controls staj başvurusu yapacak ve bir şeyler öğrenmek isteyen kişiler için en doğru adres. Johnson Controls staj yapan kişilerin bilgi birikimi kazanmasına oldukça önem veren bir firma. Staj başvurusu yapacak kişilerin bilmesi gerekenler;

  • Firma yaz dönemi stajı kabul etmektedir
  • Okulun zorunlu staj istemesi aranan şartlar arasında yer almaktadır
  • MS Office programlarını iyi bir şekilde kullanıyor olmak gereklidir
  • İleri seviyede İngilizce aranır
  • Staj yapılacak yer İzmir ve Manisa’dır
  • Firmanın stajyer ilanlarına kendi sitesinde bulunan kariyer bölümünden ulaşmanız mümkündür.

Neşeli bir ortamda kariyerinize hız verin

Johnson Controls, yaratıcılığa ve mükemmelliğe ev sahipliği yapan birinci sınıf bir işverendir.

Çok yönlü, endüstriyel büyüme şirketi olarak art arda 61 yıl satışların artmasını sağladık. Ve çalışanlarımıza değer vermek, onları rekabete davet etmek ve ödüllendirmek için mümkün olan her şeyi yapıyoruz.

Çalışanlarımız şirket içi liderlik gelişimi, çeşitlilik ve ekip çalışmasına bağlılık, rekabete dayalı maaş ve ek ödemeler ve daha fazlasını sunan başarılı bir şirkette çalışmanın tadını çıkarıyorlar. Johnson Controls’ta yenilikçi olmaya zorlanacak ve yeteneğinizi ve bilginizi uygulamaya teşvik edileceksiniz.

Staj ilanları için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir