Kosifler Staj Başvurusu 2021

Kosifler Staj Başvurusu

1945 yılında bir aile şirketi olarak kurulan, bugüne geldiğimizde ise birçok alanda dengeli bir şekilde faaliyet gösteren Kosifler Şirketler gurubu, farklı sektörlerde lider konumundadır. Otomotiv, inşaat, sigorta, turizm, ihracat, bilişim ve denizcilik gibi özel alanlarda başarılı ve yenilikçi şirketleri bulunmaktadır. Elbette ki bu iş hacmi içinde birçok kişi iş ve staj başvurusu yapmak için firma ile irtibata geçmek isteyecektir. Birçok firması bünyesinde stajyer kontenjanı da bulunan firma kriterler sağlandığında alım yapmaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerin ya da Meslek Yüksek Okullarının stajyerliğe hak kazanmış bölümlerinde olan öğrenciler Kosifler staj başvurusu yapabilirler. Özellikle sigorta, otomotiv ve turizm alanlarında yaygın bir şekilde stajyer alımı yapılmaktadır.

Bu firmada stajyer olarak görev alacak olan kişiler haftanın en az 3 günü bir fiil şirkette çalışma, İstanbul Anadolu yakasında oturma ve kariyerini bu alanda yapma kaydı ile Kosifler staj başvurusu yapabilirler. Bu şekilde genel ya da bölüm bazlı başvuru yapılabilmektedir. Geleceğinizde iyi bir CV hazırlamak isterseniz bu şirketin sizlere sunacağı olanakları değerlendirebilirsiniz.

Buradan ilanları takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir