Polimeks İnşaat Staj Başvurusu 2021

Polimeks İnşaat Staj Başvurusu

1995 yılından kurulan firma kuruluş yılından itibaren 130’dan fazla nitelikli ve başta Türkmenistan olmak üzere birçok ülkede anıtsal projelerin oluşmasında bulunmuştur. Firma bünyesinde toplamda 37.000’den fazla çalışanı barındırma  ve her geçen kadrosunu genişletmeye devam etmektedir. Firma her dönem öğrencilere staj imkanı sunmaktadır.

Polimeks İnşaat’ta Staj Şartları

  • Başta mimarlık ve inşaat mühendisliği öğrencileri olmak üzere makine ve elektrik mühendisliği öğrencileri de şantiyelerde staj görevi alabilmektedir.
  • Okul not ortalaması üzerinden en az %50 başarı puanı sağlaması
  • Tercihen Rusça ve İngilizce bilmek
  • Herhangi bir suçtan dolayı disiplin cezası almamak
  • Üniversite tarafından zorunlu staj olduğunun belgesi ve 3. Ya da 4. Sınıf öğrencisi olmak

Polimeks İnşaat’a staj başvurusu yapmak için polimeks.com üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Her dönem staj başvurusu kabul eden firma web sitesi üzerinden staj başvuru formu üzerinden yapılan başvuruları değerlendirmekte ve e-mail yolu ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. Staj başvurusu yapacak adayların staj süresi boyunca 5510 sayısı yasa kapsamında okulları tarafından sigortalarının yapılması gerekmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için tıklayın.

One Reply to “Polimeks İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. ben lefke avrupa üniversitesi iç mimarlık bölümünde 2. sınıfı bitirdim ve şu an şantiye stajımı sizin markanız altında gerçekleştirmek istiyorum.bana yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir