Tepe İnşaat Staj Başvurusu 2021

Tepe İnşaat Staj Başvurusu

Firma 1969 yılında Hacettepe Üniversitesi Vakfı tarafından Ankara merkezli olarak kurulmuş ve başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede nitelikli yapı projelerinin oluşmasına imkan sağlamıştır. Firma 1986 yılında yaptığı gelişim ve değişim ile Bilkent Holding bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle Bilkent Üniversitesi bünyesinde olmasından dolayı öğrencilerin staj başvurularını kabul etmesinin yanında öğrencilerin her türlü eğitimlerinde destek olmak için sosyal sorumluluk projeleri ile tanınmaktadır.

Tepe İnşaat Staj Şartları

  • Üniversitelerin Mimarlık ya da İnşaat mühendisliği bölümlerinde öğrenci olmak
  • Tercihen Bilkent Üniversitesi öğrenci olmak
  • Okul not ortalamasının genel ortalama üzerinde en az %65-70 seviyesinde bulunması ve okulları tarafından alacakları belge ile not ortalamalarını sunmaları gerekmektedir
  • Yeni çıkartılan 5510 sayılı yasa çerçevesinde staj dönemi boyunca öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılması gerekmektedir.

Tepe İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen öğrenci adayların Bilkent Üniversitesi öğrenci işleri bölümünden ya da tepeinsaat.com.tr üzerinden başvuru yapabilirler. Özellikle Üniversite üzerinden yapılan başvurular ilk olarak değerlendirilmekte ve staj dönemini başarılı tamamlayan öğrenciler için kariyer imkanı sunmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir