Türk Telekom Staj Başvurusu 2021

Türk Telekom Staj Başvurusu

Türkiye’nin telekomünikasyon şirketleri arasında en büyük entegre markası olan firma 1850’li yıllardan beri hizmetlerine devam etmekte ve sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak alt yapısını geliştirmektedir. Kurum bünyesinde başta Türk Telekom olmak üzere Avea ve TTNET markaları da tek çatı altında toplanmıştır. Türk Telekom genç nesillerin iş hayatlarında daha profesyonel yapıya ulaşmalarını sağlamak için mart ayının ortalarında staj başvurusu kabul etmektedir.

Türk Telekom’da staj yapabilmek için başvuru sürecini ciddiyetle takip etmek gerekmektedir. 15 Mart itibariyle başlayan staj başvuruları sürecinde önemli olan detaylar.

  • Okulunuz
  • Bölümünüz
  • Sosyal aktiviteleriniz
  • Bilişim sektöründeki ilgi alanlarınız

Stajyerler’e sağlanan imkanlar arasında MULTINET  ve Servis imkanı mevcuttur, bunların  yanı sıra Türk Telekom bünyesindeki belli başlı sosyal imkanlar; Kafeterya, yemekhane, dinlenme salonu gibi yerlerle sınırlıdır.

Stajyerlik süreniz 4 hafta ile sınırlıdır. Bu 4 hatalık süreç içerisinde Türk Telekom’a ait birimlerin tanıtımı, uygulama ve eğitimler verilerek staj sürenizi tamamlamış olucaksınız. Türk Telekom’un stajyerlere verdiği  önem, eğitimler ve yetkililer tarafından özel olarak ilgilenmeleri ileriye dönük genç nesile yatırım yaptığının bir kanıtıdır.

İletişim ve bilişim sektörüne ilginiz varsa ve deneyimli mühendisler ile çalışarak öğrenmek istiyorsanız ve kariyer planlarınız bu yönde ise, Türk Telekom deneyim açısından doğru bir staj  tercihiniz olucaktır.

Türk Telekom’da Staj ŞartlarıTürk Telekom Staj Başvurusu 2017

  • Zorunlu staj kapsamında olan adayların Üniversitelerin 2. 3. veya 4.sınıf öğrencisi olması ve okullarında onaylı öğrenci belgesi ile beraber zorunlu staj olduğunu gösteren onaylı belgelerin sunulması
  • Tercihen İngilizce bilen
  • Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek ve sigara kullanmayan
  • Staj süresi boyunca öğrencilerin sigortaları okulları tarafından yapılması gerekmektedir.

Türk Telekom’a staj başvurusu yapmak için turktelekom.com.tr ya da yaz dönemlerinde kariyer siteleri üzerinden açılacak olan ilanlara başvuru yapabilirler. Başvurular sadece açık dönemlerde kabul görüp özgeçmiş CV’ler değerlendirilmeye alınmaktadır. Staj süresini başarılı tamamlayan adaylar profesyonel kariyer dönemlerinde de Türk Telekom bünyesinde çalışma imkanları bulabilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

One Reply to “Türk Telekom Staj Başvurusu 2021”

  1. Ben Kırıkkale Kırklareli üniversitesi keskin meslek yüksek okulunda 1 sınıf çocuk gelişimi okuyorum Ankara ili Keçiören ilçesinde oturuyorum.yaz tatilinde 1 ay staj görmek gerekli .ben sizinle çalışmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir