Volvo Staj Başvurusu 2021

Volvo Staj Başvurusu

Volvo; Türkiye için önemli yabancı yatırımcılardandır. Büyük bir istihdam sağlayan firma hem yurt dışında hem de Türkiye çapında büyümeye devam etmektedir. Oldukça eski bir firma olması ile beraber çalışanlarına kazandırdığı deneyim ve kariyer imkanları ile de Volvo son derece önemli bir firma. Dünyanın birçok yerine ürünlerini ihraç eden firma her geçen gün sektör içerisinde daha geniş bir paya sahip olmaktadır.

Volvo staj başvurusu açan firmalardan biridir. Volvo staj sırasında stajyerlere üst düzeyde deneyim kazandırmayı amaçlamaktadır. Staj başvurusu yapan kişilerin bilmesi gerekenler;

  • Firma her sene duyurularında hangi bölüme stajyer alacaklarını duyurur
  • Ve 4. Sınıf öğrencilerinin staj başvurusu yapması istenir
  • İngilizcenin ileri seviyede olması gerekmektedir
  • Lojistik ile Satış Destek bölümü en fazla alım yapılan alanlardır
  • Uzun dönem staj imkanı sağlayan firma 3 gün çalışmanızı istemektedir. Bu dönemi isterseniz yaz aylarında yapabileceğiniz gibi 1 yıl içinde haftada 3 gün çalışarak tamamlamanız da mümkündür.
  • Firma kendi sitesi ve kariyer siteleri üzerinden ilanlarını yayınlamakta mülakat ardından başvuruları cevaplamaktadır

Açık iş pozisyonlarımız için şirketimize, mektup, faks, elektronik posta ve internet aracılığıyla da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak Kariyer.Net aracılığıyla aşağıdaki linkten yapılan başvurular daha hızlı değerlendirilme imkanı bulmaktadır.

Şirketimizde bulunan açık iş pozisyonlarını görmek, genel iş ve staj imkanlarını incelemek için bu linke tıklayabilir ve istediğiniz ilana başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir