Anadolu Efes Staj Başvurusu 2021

Anadolu Efes Staj Başvurusu

Türkiye’de üretilmekte olan en büyük bira markası unvanını elinde bulunduran Anadolu Efes her geçen gün daha da büyümektedir. Bundan dolayı da her geçen gün bünyesini daha da genişleten Efes şirketi yeni kişiler aramaktadır. Anadolu Efes staj başvurusu ile siz de burada stajyer olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Bünyesinde stajyer olarak çalıştıracak olan Anadolu Efes’in çok fazla geniş alanı bulunduğundan dolayı burada çalışma ihtimaliniz çok fazla artmaktadır. Bundan dolayı da staj başvurusu yapmalı ve başvurunuzun onaylanmasını beklemelisiniz. Kısa süre içerisinde size bilgilendirmek için bir mail atacaklar ve sizinle iletişime geçeceklerdir. Bundan dolayı da burada çalışmaya başlayabilirsiniz.

Çalışanlarına büyük imkanlar sağladığından dolayı çoğu kişinin tercihleri arasına girmiş olan Anadolu Efes her geçen gün daha da gelişmekte ve kendisini büyütmektedir. Bundan dolayı da buraya staj için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve hangi alanda stajyer olarak çalışacağınız size bildirilecektir. Sizde burada belirlenen süre içerisinde gönül rahatlığı ile çalışabilecek ve burada stajyer öğrenci olarak yer alabileceksiniz.

Staj; öğrencilerin okulda öğrendikleri teorik bilgilerini uygulama imkanı sağlarken,
sektörleri ve ayrıca firmaları tanıma fırsatı sağlamaktadır. Biz de Anadolu Efes Türkiye olarak stajı
zorunlu olan üniversite/meslek yüksek okulu öğrencilerine yaz döneminde
kontenjanımız dahilinde staj imkanı sağlıyoruz.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir