Shell Staj Başvurusu 2021

Shell Staj Başvurusu

Türkiye çapında 1923 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma zaman içinde Türkiye çapında daha a büyümüş ve gelişmiştir. Yenilikçi bir bakış açısına sahip olan firma sürekli olarak kendini yenilemiş ve birçok ilki Türkiye’ye tanıtmayı başarmıştır.

Shell staj başvurusu sağlayan firmalardan biridir. Shell staj açısından sağladığı imkanlar ile gençlere kariyer imkanı da sağlamaktadır. Staj başvurusu için gerekli olan bilgiler ise;

  • Lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmak gerekmektedir
  • Staj ile ilgili başvuru formu firmanın sitesinde ilgili kişilere sunulmaktadır
  • Başvuru için mutlaka İngilizcenizin yeterli olması gerekmektedir

Firma yabancı kökenli bir firma olduğu için mutlaka ve mutlaka İngilizce aranmaktadır. Yeterli İngilizcesi olmayan kişilerin başvurudan geçmesi mümkün olmayabilmektedir. Başvuru duyuruları firmanın sitesi üzerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda birçok işveren ilanlarının olduğu sitelerde de yer almaktadır. Ancak ilanlar bu sitelere de yabancı dilde verilmektedir.

Firma Lisans ve üstü her öğrenci için staj imkanı sağlamaktadır. Belirli bir kontenjan açan firma ihtiyacı olan bölüme göre alım yapmaktadır.

İster mezun olun ister lisans, yüksek lisans, ya da daha ileri dereceli bir öğrenci, Shell size büyüleyici kariyer fırsatları sunabilir.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir