Anemon Hotelsa Staj Başvurusu 2021

Anemon Hotelsa Staj Başvurusu

Türkiye genelinde farklı illerde toplamda 20 otel ve 300 üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin Otelcilik alanında hizmet veren kaliteli ve lider markaları arasında bulunan firma her geçen gün yapısını büyütmeye de devam etmektedir. Mutlak memnuniyet ilkesi ile hizmetlerine devam eden firma özellikle gelecek yıllarda nitelikli personel sıkıntısı çekmemek için öğrencilere yaz dönemlerinde staj yapma imkanı sağlayarak eğitimlerinde öğrendikleri bilgiyi pratiğe geçirmelerini sağlayarak destek olmaktadır.

Anemon Hotelsa Staj Şartları

  • Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak ve stajların zorunlu staj kapsamında bulunması gerekmektedir.
  • Staj süresi boyunca öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesinin sunulması gerekmektedir.

Anemon Hotelsa’ya staj başvurusu yapmak isteyen adayların anemonhotels.com üzerinde bulunan kariyer bölümündeki başvuru formu doldurmalarını gerekmektedir. Başvurular sadece web sitesi ve bu forum ile yapıldığından dolayı e-mail yolu ile yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır. Staj başvuruları yaz dönemlerinde yapıldığında 1 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir