Aska İnşaat Staj Başvurusu 2021

Aska İnşaat Staj Başvurusu

1979 yılında inşaat sektörü alanında kurulan firma özellikle 2000’li yıllarında başında enerji ve turizm alanında yatırımlar yaparak işlem sınıfını genişletmek beraber kurumsal yapısını da genişletmektedir. Firma inşaat alanında Türkiye başta olmak üzere birçok Ortadoğu ülkesinde Ana Yüklenici konumunda projelerde bulunmaktadır. Firma bünyesinde 1.000’den fazla çalışanı ve her geçen gün artan iş gücü bulunmakta ve bu nedenle gelecek nesillere destek olmak için öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır. Başta üniversite öğrencileri olmak üzere Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında Meslek Lisesi öğrencilerin de staj yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Aska inşaat’ ta Staj Şartları

  • Tercihen öğrencilerin İnşaat, Mimarlık, Turizm ve Enerji alanıyla ilgili bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olması gerekmektedir.

Aska inşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar askainsaat.com üzerinden ya da kariyer siteleri üzerinden resimli öz geçmişleri ile başvurmaları gerekmektedir. Adaylar ilk başvuru sonrası uygun görülmesi durumunda insan kaynakları tarafından ön görüşmeye çağrılarak mülakata tabi olmakta ve mülakatı başarılı geçen adaylar staj yapmaya hak kazanmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir