Arçelik Staj Başvurusu 2021

Arçelik Staj Başvurusu

Dünyanın en büyük eşya üreticilerinden biri olmamızın yanında dünyanın enerji verimliliği konusunda yenilikçi teknoloji ihtiyaçlarını karşılamaktayız. ARÇELİK A.Ş. ailesi olarak müşterilerimizin yaşam standartlarını yükselterek yenilikçi ürünler üretme ve etkin çözümler geliştirmeye devam etmekteyiz. Buna ek olarak kurumsal yapımız sayesinde insan kaynakları yatırımları, eğitimleri ile çalışmalarını sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Şirketimiz, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik staj programları ile öğrencilerin gelişimlerine destek vererek iş hayatına hazırlanmaları ve şirketin gelecekteki potansiyel insan kaynağı kadrosunu oluşturmayı hedeflemektedir.

Lise Stajları

  • Lise staj başvuruları Mayıs-Haziran ayları içinde kabul edilir ve staj okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir.
  • İnsan Kaynakları Bölümü koordinasyonunda şirket genelinde her yılın Nisan ayında Lise Stajyerleri Kontenjan Anketi ile bölümlerin öğrenci sayısı, meslek alanı, staj günü talepleri belirlenir.
  • Anket sonucunda belirlenen stajyer ihtiyacı, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından doldurulan ihtiyaç tespit formu ile birlikte Mayıs ayı içinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve ilgili okul müdürlüklerine gönderilir.
  • Staj yapması kesinleşen öğrencilerin meslek eğitim sözleşmeleri ilgili okullardan eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Bölümü’ne ulaştırılarak staj süreci başlatılır.
  • Stajın ilk haftasında öğrencilere Şirket tanıtımı ve uygulamalarını Şirket Oryantasyon programı yapılır.  

Üniversite Stajları  

2021 yılı yaz stajı başvurularımız 15 Şubat – 29 Şubat tarihleri arasında facebook.com/ArcelikKariyer sayfamız üzerinden alınmaktadır. Başvurular ön kriterler doğrultusunda değerlendirilerek uygun olan stajyer adayları sınava tabi tutulmaktadır.

Ön Eleme Kriterleri;

  • Ön seçim esnasında öğrencilerin başarı durumlarına göre sıralama yapılacaktır.
  • Bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Şirket iş süreçlerine göre stajyer alımı yapılacaktır.
  • Her bölüm için ayrı kontenjan bulunmaktadır.
  • Tecrübeli/ tecrübesiz bütün adaylar başvuruda bulunabilirler

Staj başvurusu yapabilmek için öncelikle sitemiz üzerinden staj başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. ARÇELİKA.Ş.’de staj yapma hakkı kazanan adayların listesi sitemizde ilan edilecektir. Ön elemeden geçen adaylar sözlü mülakat için çağırılacak ve mülakat sonucunda başarılı olan adaylar şirketimiz bünyesinde staj yapma imkanına sahip olurlar.

Arçelik Staj Başvurusu için tıklayın.

2 Replies to “Arçelik Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir