Avrasya Hospital Staj Başvurusu 2021

Avrasya Hospital’da Staj

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde 1999 senesinde kurulan Avrasya Hospital o dönemden günümüze kadar aralıksız sağlık hizmeti sunmaktadır. Sürekli olarak yenilenen ve teknolojiye ayak uyduran hastane bu özelliği ile birlikte de hastaların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bünyesinde 50 doktor ve 300’den fazla sağlık çalışanı bulunduran hastane staj için de oldukça uygun bir alandır. Teknolojik cihazların kullanımı ve sağlık elemanlarının yaptıkları işler hakkında stajyerler ilk elden bilgileri alabilirler.

Avrasya Hospital Staj Başvuru ve Şartları

Avrasya Hospital bünyesinde staj yapacak olan kişilerin lise, üniversite ya da yüksekokulların sağlık bölümlerinde eğitim almaya devam ediyor olması gerekmektedir. Bu doğrultuda direkt olarak sağlık elemanı olarak ya da sağlık kurumlarının yönetim aşamasında yer alınabilir. Stajyerlerin başvuruları bizzat hastaneye yapılırken belirlenen staj tarihlerinde stajlara başlanmaktadır. Eğer kişiler stajlarını aksatırlarsa stajları hastane yönetimi tarafından iptal edilebilmektedir.

Staj Başvurusu Ne Zaman?

Avrasya Hastanesi’ne başvuruda bulunacak olan kişiler bu başvurularını stajlarının 2 ay öncesinde gerçekleştirirler. Hastane içerisinde staj alımları belirli kontenjanlar çerçevesinde gelişmektedir. Bu sebeple de eğer kişiler stajlarına daha az bir süre kaldığında başvuruda bulunurlarsa daha öncesinden kabul edilen stajyerler sebebiyle başvuruları kabul edilmez. Bu sebeple de yaz aylarında staj yapmayı düşünen yükseköğrenim öğrencilerinin Nisan ayında staj başvurularını gerçekleştirmeleri önerilmektedir.

Staj Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Avrasya Hospital bünyesinde staj yapmak için gerekli olan evrakların başında öğrenci belgeleri gelmektedir. Kişilerin aldıkları eğitimi gösteren bu belgelerin staj başvurusu sırasında kişilerin yanında olması gerekmektedir. Bu belgenin yanı sıra kimlik fotokopileri ve 1 adet fotoğrafları ile kişiler başvurularını gerçekleştirirler. Bu başvurularda doldurmaları gereken bir başvuru formu da kişilere verilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

One Reply to “Avrasya Hospital Staj Başvurusu 2021”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir