Baytur İnşaat Staj Başvurusu 2021

Baytur İnşaat Staj Başvurusu

Çukurova Holding bünyesinde bulunan firma özellikle Ortadoğu ülkelerinde büyük yapıların projelerini üstlenmektedir. Firma baraj, köprü ve santral gibi nitelik projelerin uygulama yükleniciliği ve enerji alanında geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Belli dönemlerde staj başvurusu kabul eden firma özellikle mimarlık ve inşaat öğrencilerini kabul etmektedir. Staj öğrencilerinin çalışma saatleri 08.30-18.00 arasıdır. Staj dönemini başarılı geçiren öğrenciler firmanın bünyesinde iş bulma olanakları bakımında ilk sırada tercih edilmektedirler.

Baytur İnşaat’ta Staj Şartları

  • Üniversitelerin Mimarlık ya da İnşaat Mühendisliği gibi bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmak
  • İngilizceye halim olmak ya da herhangi bir yabancı dil bilmek
  • İnşaat alanındaki çizim programları arasında olan Autocad kullanımına hakim olmak ve MS Office programlarını kullanıyor olabilmek
  • 5510 sayılı yasaya göre öğrencilerin okulları tarafından sosyal güvenlik hakları için sigortalı olmaları gerekmektedir.

Baytur İnşaat’a staj başvurusu yapmak için baytur.com üzerinden ve bazı dönemler kariyer sitelerinden staj başvurularını yapabilirler. Staj başvurularında öğrencilerinden özgeçmişini göndermeleri talep edilmektedir.

Firmanın web sitesi: http://www.baytur.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir