Kolin İnşaat Staj Başvurusu 2021

Kolin İnşaat Staj Başvurusu

Türkiye’de son yıllarda yapılan 3.havalimanı ve 3. Köprü gibi prestijli ve büyük hacimli projelerin yapımını üstlenmesinin yanında birçok ildeki karayolu tünel projelerinde de Kolin İnşaat İmzası bulunmaktadır.  İnşaat, Liman, Hazır beton gibi birçok alanda hizmet veren bünye her dönem staj kabul edebilmektedir.

Kolin İnşaat Staj Şartları

  • Açık staj pozisyonuna göre üniversitelerin ilgili bölüm öğrencileri ve başvuru yapılacak dönemdeki stajın öğrencilerin zorunlu stajları olması gerekmektedir.
  • Yabancı ülkelerde de projeleri bulunan firma staj pozisyonuna göre İngilizce ya da Rusça dil bilgisi isteyebilmektedir.
  • Merkez ofiste yapılan stajlarda çalışma saatleri 08.00-17.30 arasında gerçekleşmektedir.
  • Öğrenciler bütün sosyal haklara sahip olabilmektedir. Fakat 5510 sayılı yasaya göre öğrencilerin staj döneminde okulları tarafından sosyal güvence kapsamında sigortalı bulunmaları gerekmektedir.

Kolin staj Başvurusu yapabilmek için kolin.com.tr üzerindeki kariyer bölümünden açık staj pozisyonlarını takip ederek başvuru formu doldurmanız yeterli olmaktadır. Staj başvurusu sadece şirketin web sitesi üzerinden kabul edilmekte ve e-mail ile yapılan başvurular kabul görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir