Bosch Staj Başvurusu 2021

Bosch Staj Başvurusu

BOSCH ailesi olarak nesillerdir günlük hayatınızın daha da kolaylaşmasını sağlamak amaçlı yeni çözümler sunmaktayız. “İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” (Robert Bosch) politikasıyla yaşam için teknolojideki tüm ayrıntıları ayağımıza getirmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimizi en ileri teknoloji, yüksek kaliteli ürünlerle buluşturmak her zaman çalışma felsefemiz olmuştur. Ürünlerdeki yenilikçi buluşlarla hayatı daha kolay hale getirerek kullanıcıya zamandan tasarruf ettirerek ev işlerini zahmetsiz ve zevkli hale getirmeyi amaçlar.

BSH grup olarak çalışanlarımıza yeteneklerini en iyi şekilde geliştirebilecekleri ve potansiyellerini en verimli şekilde ortaya koyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmaktayız. Bünyemizde gelecekte çalışacak olan ekibimizi oluşturmak ve öğrencilerimizin gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kısa dönemli staj programlarımız mevcuttur. Kısa Dönemli staj için her yıl düzenlenen yaz dönemi stajlarına başvurmak için ilanlarımızı takip etmeniz yeterlidir. Uzun dönemli staj yapmak için ise BSH kariyer sayfamızda yayınlanan Kariyer Verimliliği Başvuru Formu’nu doldurarak başvurunuzu yapabilirisiniz.

Dünya genelinde 43 fabrika ile bir dev olan Alman firması Bosch, ülkemizde de uzun yıllardan beri faaliyet göstermektedir. Tüm yabancı ve yerli kurumsal firmalar gibi bu firma da staj başvurusu kabul ediyor. Özellikle endüstri mühendisliği, elektrik, elektronik gibi elektronik eşyalar ile alakalı olan bölümlerde okuyan öğrenciler için büyük bir stajyer kontenjanına sahip.

Gençlerin firmaya yenilik ve dinamiklik kazandırdığı fikrini savunan firma, kurumsal çatısı altında çok farklı departmanlarda ciddi bir stajyer istihdamı sağlıyor. Sizler de BOSCH staj başvurusu koşullarını sağlıyorsanız, bu Alman devinde hemen staja başlayabilirsiniz. Bu şekilde uluslar arası bir firmada çalışarak, kariyerinizde harika bir referans elde edebilirsiniz.

Haftada 2,5 gün staj olanağı olan firma, özellikle öğrencilerin gözdesi. Ayrıca tez bitirme projeleri içinde de başvuru yapan projelerden seçim yaparak, destek de sunuyor. Mühendislik ve iktisadi bilimler öğrencisi olanlar staj başvurularını insan kaynaklarının ilgili linkine girip, formu doldurarak yapabiliyorlar. Uygun görülen adaylar, öğrenimlerine devam ederken harika bir pratik yapma şansını yakalamış oluyor.

Seçilme Kriterleri;

  • Başarı sıralaması
  • Departman Kontenjanları
  • Öğrenme ve değişime açık, teknoloji ve yenilikleri takip eden, uyumlu, sorumluluk sahibi, vb. adaylar

Buradan staj başvurusu yapabilirsiniz.

8 Replies to “Bosch Staj Başvurusu 2021”

  1. Merhaba ben İngilizce iktisat 3. Sınıf öğrencisiyim yaz dönemi için staj başvurusu yapmak istiyorum nereden yapabilirim?

  2. Merhaba ben endüstri muhendisligi 2.sıınıf öğrencisiyim firmanızda bilgisayar programlama ve üretim stajımı yapmak istiyorum.Bir endüstri mühendisi adayı olarak firmanıza katkıda bulunacağıma inanıyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir