Boyner Staj Başvurusu 2021

Boyner Staj Başvurusu

1952 yılında Altınyıldız markası ile kumaş sektörüne giren Boyner ailesi, 1970’li yıllardan itibaren farklı konfeksiyon ürünlerine de geçiş yapmıştır. Bugün çatısı altında Beymen, Altınyıldız, Morhipo, Hopi, BY ve YKM gibi inanılmaz değerler barındırıyor. Her yıl düzenli olarak staj başvurusu alan firma, farklı firmalarında farklı departmanlar için gençlere olanak tanıyor.

İş dünyasına farklı bir bakış açısı ile başlamak, gerçekleri ve pratiği en iyi şekilde öğrenmek adına sizler de Boyner staj başvurusu yapabilir, ülkemizin marka değeri çok yüksek olan holding bünyesinde, elit markalarda çalışabilirsiniz. Yaz aylarında staj yapmak için firmaya Nisan ve Mayıs aylarında başvuru yapmanız gerekiyor. Bu şekilde tüm yaz boyu çalışabiliyorsunuz.

Türkiye’nin birçok şehrinde mağazaları olan Boyner Holding bu bakımdan en etkili sonuçları staj yapmak isteyen öğrencilere sunabilmektedir. Tama zamanlı ya da yarı zamanlı iş olanakları bulunduğu için lise öğrenim gören öğrenciler de bu firmaya iş başvurusu yapabiliyorlar. İstediğiniz departmanı başvuru esnasında belirtebiliyorsunuz. Bu şekilde ilgi duyduğunuz alanda çalışabiliyorsunuz.

Boyner Staj

Üniversite öğrencilerinin okurken iş tecrübesi elde etmelerinin çok önemli ve faydalı olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla, grup şirketlerimizde hem tam zamanlı çalışan yaz stajyerleri, hem de öğretim yılı boyunca yarı zamanlı çalışan kış stajyerlerimiz oluyor.

Staj başvurularınız için grup şirketlerimize başvurabilir veya staj yapmak istediğiniz departman, staj yapmak istediğiniz tarihler ve özgeçmişinizi staj@boynergrup.com‘a gönderebilirsiniz.

Not: Yaz stajyerleri başvurularını Mart-Nisan aylarında tamamlıyoruz. Çok sayıda staj talebi alıyoruz, onun için başvurularınızı erkenden göndermeye gayret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir