Unilever Staj Başvurusu 2021

Unilever Staj Başvurusu

1952 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünlerini bizler ile buluşturan Unilever, bugün ülkemiz gençlerinin kariyerlerinde önemli bir yer tutuyor. Farklı departmanlarda üniversite öğrencilerine staj başvurusu olanağı sağlayan firma, konsept olarak uluslar arası olmasından dolayı, öğrenciler için özel bir deneyim olacaktır.

Yaz tatili boyunca 12 hafta yani 3 ay Unilever bünyesinde staj olanağına sahipsiniz. Unilever staj başvurusu yaptıktan sonra çalışabileceğiniz departmanlar ise; tedarik zinciri yönetimi, finans, araştırma ve geliştirme, insan kaynakları, müşteri geliştirme, pazarlama ve bilgi teknolojileri yönetimidir. Bu özel bölümler için üniversitenin ilgili alanlarında okumanız yeterli

Ülkemizde birçok yabancı kökenli firma karma bir yapı ile farklı sektörlerde hizmet sunuyor. Ancak özellikle genç ve dinamik çalışanlara yol göstermek, onları kazanmak amacı ile staj programlarına katılım sağlıyorlar. Bu şekilde kendi bünyelerinde ilerleyen dönemde çalışabilecek kişileri de belirleme olanağını yakalamış oluyorlar. Sizler de bölümünüz itibari ile staj için birçok farklı firmaya başvuru yapabilir, kariyerinizi belirleyebilirsiniz.

Unilever’de staj

Yaz aylarında 12 hafta boyunca, birlikte hedefler koyabileceğiniz Unilever liderleriyle, gerçek bir işletme projesi üzerinde çalışın ve performansınızı Unilever yetkinliklerine göre ölçün.

Yaz dönemi proje stajı programımızı başarıyla tamamlayan öğrenciler ise Geleceğin Liderleri Programı dahilinde doğrudan ‘Selection Board’ aşamasına geçme fırsatını yakalayacaklar.

Hangi alanlarda çalışabilirim?

Seçenekleriniz:

  • Tedarik Zinciri Yönetimi
  • Finans
  • Araştırma ve Geliştirme
  • İnsan Kaynakları
  • Müşteri Geliştirme (Satış)
  • Pazarlama
  • Bilgi ve Teknoloji Yönetimi (IT)

Biz ne arıyoruz?

Proje stajına başvurabilmek için, üniversite 3. sınıf veya yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi olmalısınız.

Hemen başvur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir