Bulut İnşaat Staj Başvurusu 2021

Bulut İnşaat Staj Başvurusu

1987 yılında inşaat alanında İstanbul merkezli kurulan firma özellikle son 7-8 senedir prestijli konut projelerin oluşmasında imzası bulunmaktadır. Özellikle kaliteli ve lüks konut yapıları son zamanlarda en çok tercih edilen inşaat firmaları arasında bulunmaktadır.

Bulut İnşaat’ta Staj Şartları

  • Firma özellikle İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümünde okuyan 3. Ya da 4. Sınıf öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır.
  • Firma daha çok öğrenciye staj imkanı sunmak için stajların zorunlu staj sınıfında olması gerekmekte ve bunu okullarından alacakları onaylı belge ile staj defterleriyle beraber sunmaları gerekmektedir.
  • Son güncellenen 5510 sayılı yasa kapsamında öğrencilerin staj sürelerinde okulları tarafından sigortalarının yapılması gerekmekte ve bunu staj başlamadan taahhüt belgesi firmaya evrakları ile sunmaları gerekmektedir.

Bulut İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar bulutinsaatyapi.com adresinde bulunan kariyer sayfasından staj başvurusu yapılabilmektedir. Özellikle Mart ve Nisan aylarında staj başvurularını kabul etmektedir. Firma özellikle staj dönemini başarılı tamamlayan adayların gelecek yıllarda başarılı kariyer yapma dönemlerinde ilk iş imkanı sunmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir