Bugsaş Staj Başvurusu 2021

Bugsaş Staj Başvurusu

1990 yılından AGSAŞ adı altında kurulan firma Ankara merkezli raylı sistem alanında hizmetlerine devam etmektedir. 1995 yılından sonra EGO ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde BUGSAŞ olarak hizmetlerine devam ederek günümüzde de Ankaray ve Ankara Metrosu işletmeleri firma tarafından yapılmaktadır. Firma geniş alt yapı ve faaliyet alanı ile belli dönemlerde staj başvurusu imkanı sunmaktadır. Özellikle öğrencilere yaz döneminde 30-45 günlük staj imkanı sunmaktadır.

Bugsaş’a Staj Şartları

  • Firma Jeotermal konusunda da Afyon’da faaliyette bulunmasından dolayı özellikle bu alanla ilgili Üniversitelerde okuyan öğrencilerin başvurması gerekmektedir.
  • 5510 sayılı yasa kapsamında öğrencilerin okulları tarafından sigortalı olması ve stajlarının zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir.

Bugsaş’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar bugsas.com.tr üzerinden 1 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmakta ve adayların sadece web sitesi üzerinden başvuru yapması kabul görmektedir. E-mail ile yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır. Staj dönemini başarılı tamamlayan öğrenciler kariyer dönemlerinde firma tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır ve iş başvurusu yapmaları durumunda ilk değerlendirmeye alınmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir