CarrefourSA Staj Başvurusu 2021

CarrefourSA Staj Başvurusu

Türkiye’de Sabancı Holding bünyesinde hizmet veren ve toplamda 32 ülkede perakende alanında dünyanın büyük markaları arasında bulunan firma belli dönemlerde staj başvurusu kabul etmektedir. 1963 yılından itibaren perakende alanında hizmet veren markanın dünya genelinde 400.000’den fazla Türkiye’de 8.000’den fazla çalışana iş imkanı sunmaktadır.

CarrefourSA genel müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere staj başvurusu almaktadır. Yarı zamanlı çalışma imkanı sunmasının yanında isteyen öğrencilere de tam zamanlı çalışma imkanı sunmaktadır.

CarrefourSA’da Staj Şartları

  • Üniversite öğrencisi olmak
  • MS Office programlarını hakim derecede kullanabilmek
  • En az orta seviyede İngilizce bilmek (Fransızca tercih sebepleri arasındadır)
  • Ekip çalışmasına uygun ve iletişim becerisine sahip kişiler
  • Öğrencilerin okullarından herhangi bir disiplin cezası almamış olması gerekmektedir.

CarrefourSA staj başvurusu yapmak için kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılmaktadır. Açık pozisyondaki stajları görmek için kariyer siteleri takip edilmesi gerekmektedir. Mail ile yapılacak staj başvuruları değerlendirilmeye alınmamaktadır. Staj başvuruları kabul gören öğrenciler ilk olarak sözlü mülakat ile değerlendirilmeye alınmaktadır.

İlanları takip etmek için tıklayın.

One Reply to “CarrefourSA Staj Başvurusu 2021”

  1. İyi günler, Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (ingilizce) (MIS) 4.sınıf öğrencisiyim. bildiklerimi ve öğrendiklerimi kullanabileceğim, çalıştığım ekibe katkı sağlayabileceğim ve aynı zamanda tecrübelerinden faydalanacağım bir ‘bilgi’ bölümünde stajımı tamamlamak isterim. İstanbul avrupa Seyrantepe de ikamet etmekteyim. Olumlu veya olumsuz bir dönüş olursa çok sevinirim iyi günler, iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir