Hilton Staj Başvurusu 2021

Hilton Staj Başvurusu

Birçok ülkede hizmet alanı bulunan ve 100.000’den fazla çalışanı ile sektörün lider firmaları arasında bulunan Hilton markasında staj yapmak başarılı iş kariyeri için atılacak bir adam olarak görülmesi gerekmektedir. Kurumsal yapısı ve performans odaklı çalışma yöntemi sayesinde kariyer döneminizde başarılı bir eğitim ve tecrübe kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Hilton’da Staj Şartları

  • En az orta seviyede İngilizce bilmek
  • Stajların zorunlu staj sınıfında bulunması (Bazı dönemlerde sadece tecrübe amaçlı çalışmak isteyenlere imkan sunmaktadır)
  • Üniversitelerin ağırlıklı olarak Turizm ve Otelcilik alanları ile ilgili olan bölümleri
  • 5510 sayılı yasa çerçevesinde staj başvurusu yapacak adayların okullarından zorunlu sağlık sigortalarının yapılmış olması ve staj için okullarından görevlendirme yazılarını getirmeleri istenmektedir.

Hilton’a staj başvurusu yapmak için Hilton.com/tr üzerindeki kariyer bölümünde başvuru yapmaları beklenmektedir. Başvurularda özgeçmiş gönderilmesi zorunlu ve sadece web sitesi üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeye alınmaktadır. E-mail yolu ile yapılan başvurular kabul görmemektedir. Bazı dönemlerde direk otellere yapılacak staj başvuruları da kabul görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir