Ceva Lojistik Staj Başvurusu 2021

Ceva Lojistik Staj Başvurusu

Türkiye’de 2000 yılından itibaren faaliyetlerine başlayan firma aslında 1946 yılında kurulmuştur. %100 yabancı sermayesi olan firma Türkiye’de 4.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. 170’den fazla ülkeye lojistik hizmeti sağlayan firma özellikle kurumsal yapısı ile 2003 yılından itibaren “İnsana Saygı Ödülüne” hak kazanmaktadır. Firma yeni nesillere destek olması için öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Ceva Lojistik’te Staj Şartları

  • Üniversite ya da MYO öğrencisi olmak
  • Adayların sigortalarının üniversiteleri tarafından yapılacak olması ve stajların zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir. (Okullarından bununla ilgili belgeleri sunmaları gerekmektedir)
  • Adayların tercihen İngilizce bilmesi
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayacak ve staj süresince verilen işleri ciddiyetle yapacak adaylar
  • Adayları sigara kullanmaması

Ceva Lojistik’e staj başvurusu yapmak için kariyer siteleri üzerinde açıklanan staj başvuru ilanları üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Staj başvurusu uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları departmanı ile ön görüşme yapmak için çağrıldıktan sonra değerlendirme yapılıp görev verilmektedir. Staj dönemini başarılı tamamlayan adaylar gelecek yıllarda iş pozisyonlarında daha avantajlı olmaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir