Çalık Holding Staj Başvurusu 2021

Çalık Holding Staj Başvurusu

Türkiye’de medya ve inşaat olmak üzere birçok alanda hizmet veren firma üniversite öğrencilerine destek olmak amaçlı belli dönemlerde staj başvurusu kabul etmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların her yılın Nisan ayına kadar başvurularını tamamlamış olması gerekmektedir. Firma aynı zamanda 3308 sayılı yasa kapsamında firma bünyesinde uygun olan kontenjanlara göre Meslek Lisesi öğrencilerine de staj imkanı sunmaktadır.

Çalık Holding’de Staj Şartları

  • Firma daha çok öğrenciye staj imkanı sunmak için staj sürelerini 30 gün tuttuğu için öğrencilerin bu süreye uygun stajları kabul edilmektedir.
  • Üniversite ya da Meslek liselerinde öğrenci olmak

Çalık Holding’e staj başvurusu yapmak isteyen adayların calik.com üzerindeki insan kaynakları bölümüne özgeçmişleri ile başvuru yapmaları yeterli olmaktadır. Öğrencilerin başvuru yaparken staj sürelerini ve hangi dönem yapmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. İlk başvuru sonrası kabul gören adaylar İnsan kaynakları bölümü tarafında ön mülakata tabi tutulmaktadır ve bu süre içinde uygun olan adaylara bilgilendirme yapılıp görevlendirme talimatları hakkında bilgi verilmektedir. Firma istihdam sağlamak amaçlı staj süresini başarılı tamamlayan adayları her zaman yeni personel potansiyeli olarak görmektedir.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir