Çırağan Sarayı Staj Başvurusu 2021

Çırağan Sarayı Staj Başvurusu

17.yüzyıldan itibaren İstanbul’un simgeleri haline gelen Çırağan Sarayı Kempinski turizm firması tarafından özel olarak işletilmektedir. Sarayın tarihi dokusunun yanında İstanbul’un eşsiz manzarası altında lüks hizmet sınıfında faaliyetlerine devam eden kurum özellikle yaz dönemlerinde öğrencilere staj imkanı sunmaktadır. Firma yabancı kuruluş olmasından dolayı staj adayları tarafından başarılı bir kariyer için ilk adımı olabilmektedir.

Çırağan Sarayı’nda Staj Şartları

  • Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinde öğrenci olmak
  • İyi derecede İngilizce bilmek
  • Adayların sigara kullanmaması gerekmektedir.
  • Stajların zorunlu staj kapsamında olması ve staj süreleri boyunca sigortalarının yapılacağını gösteren belgelerin staj başlangıcında sunulması gerekmektedir.

Çırağan Sarayı’na staj başvurusu yapmak isteyen adayların kempinski.com adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu uygun görülen adaylar insan kaynakları birimi tarafından ön görülmeye çağrılarak mülakata tabi tutulmaktadırlar. Özellikle bu görüşmede İngilizce bilgileri test edilmektedir. Staj sürelerini başarılı tamamlayan adaylar firmada gelecek yıllarda kariyer yapma imkanı bulmakta ve firmanın birçok ülkede bu tür hizmetleri bulunmasından dolayı çok başarılı bir adım olabilmektedir.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir