Çelebi Holding Staj Başvurusu 2021

Çelebi Holding Staj Başvurusu

1958 yılından itibaren hava servisi alanında hizmetlerine devam eden firma 55 yıllık mazisi ve 10.000’den fazla çalışanı ile Türkiye’de sektöründe lider marka olmanın yanında uluslar arası arenalarda da seçkim firma olarak tanınmaktadır. Firma son 5 yılda gelişim ve yeniliklere ayak uydurarak alt yapılarını geliştirmenin yanında da deniz işletmeciliği sektöründe de hizmetlere başlamıştır. Firma her geçen gün artan işçi yükünü gelecekte karşılamak ve Türkiye’de nitelikli çalışanların yetişmesi için öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

Çelebi Holding’de Staj Şartları

  • Üniversitelerin 3. Ya da 4.sınıflarında öğrenci olmak ve tercihen İngilizce bilmesi gerekmektedir.
  • Stajların zorunlu staj kapsamında olduğunu gösteren belge ve staj defterlerini staj başlamadan sunmaları gerekmektedir.

Çelebi Holding’e staj başvurusu yapmak için celebi.com.tr adresinde bulunan insan kaynakları bölümünden adayların kendileri başvurmaları gerekmektedir. Başvuru dönemleri genelde 1 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında yapılmaktadır. Genel olarak staj başvurusu için web sitesinden takip edilerek başvuru yapılabilir. Staj sürelerini başarılı tamamlayan adaylar firma bünyesinde iş bulmak imkanı sağlamaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir