DeFacto Staj Başvurusu 2021

DeFacto Staj Başvurusu

Türkiye’nin tekstil alanında en bilinen markaları arasında bulunan firma 11 yıllık bir mazisi olmasına rağmen Kazakistan, Irak, Azerbaycan gibi birçok Ortadoğu ülkesinde mağazasını açarak 20’den fazla ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle tekstil alanında E-ticaret hizmeti veren markalar arasında lider firmalar arasında olan firma 5.000’den fazla çalışanı ile her geçen gün yapısını büyütmeye devam etmektedir. Firma Ortadoğu Ülkelerinin yanında 2011 yılında Barselona’da açtığı mağazası ile ülkede kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunarak ses getirmişti. Firma büyüyen yapısını geliştirmek ve Türkiye’de kaliteli çalışan işgücü oluşturmak için özellikle yaz dönemlerinde öğrencilere Staj yapma imkanı sunmaktadır.

DeFacto Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin Moda ve Tekstil ile ilgili bölüm öğrencileri ve öğrencilerin 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması
  • Öğrencilerin okullarından alacak sigorta taahhüt (staj süresinde üniversitelerinin sigortalarını yapacağı belge) ve zorunlu staj olduğunu gösteren belgeleri sunmaları gerekmektedir.
  • Ekip çalışması ve disiplinli çalışmaya uygun

DeFacto’ya staj başvurusu yapmak isteyen adayların defacto.com.tr adresindeki insan kaynakları bölümündeki başvuru formuna ve resimli özgeçmişlerini ekleyerek başvurmaları gerekmektedir.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir