Demir Export Staj Başvurusu 2021

Demir Export Staj Başvurusu

1957 yılından itibaren Türkiye’nin başta demir olmak üzere altın, bakır ve kömür madenleri bulunmaktadır. Firma Koç Holding bünyesinde kurulmuş ve günümüze kadar sektöründe lider firmalar arasında bulunmaktadır. Firma yetenekli kadroları ve teknolojiyi yakından takip eden üretim parkurları sayesinde Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

Demir Export’ta Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin madencilik ve mühendislik alanları ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmak ve stajların zorun staj sınıfında bulunması gerekmektedir. Firma özellikle Yüksek Lisans öğrencilere ciddi destekleri bulunmaktadır.
  • Adayların staj süresince sigortaları üniversiteleri tarafından yapılması gerekmektedir. 5510 sayısı yasa kapsamında öğrencilerin sigortalarının yapılacağını dair taahhüt belgesi okullarından imzalı bir şekilde staj başlamasında sunulması gerekmektedir.

Demir Export’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar demirexport.com adresinden öz geçmiş ve resimli CV’leri ile başvurmaları gerekmektedir. Firma staj başvurularını sadece 1 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında kabul etmektedir. Başvuru tarihleri zamanında sitede staj başvuru formu aktif olmaktadır ve başvurular sadece o form üzerinden alınmaktadır. E-mail yolu ile yapılan staj başvuruları değerlendirmeye alınmamaktadır.

 

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir