Enka İnşaat Staj Başvurusu 2021

Enka İnşaat Staj Başvurusu

Başta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Türkiye’de çok büyük projelere imza atan Enka İnşaat özellikle Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği bölüm öğrencilerinin stajlarını belli dönemler kabul etmektedir. Enka İnşaat bünyesinde hem ofis hem de şantiye stajlarında görev alınabilmektedir. Ofis stajları için 1 Ocak – 29 Şubat arasında staj başvurularını kabul etmektedir.

Enka İnşaat Staj Şartları

  • Genel olarak üniversitelerin İnşaat ve Mimarlık bölümlerinden mezun lisans ya da yüksek lisans öğrencilerini kabul etmektedir. Bazı dönemlerde firma merkez ofiste muhasebe alanında da staj kabul edebilmektedir.
  • Enka İnşaat bünyesinde öğrenciler sadece zorunlu stajlarını yapabilmektedir. Fakat birçok ilde bulunan şantiyelerinde proje müdürünün sorumluluğunda normal stajda kabul edilmektedir.
  • Şantiye stajlarında çalışma saatleri şantiyeye göre ayarlanmaktadır. Fakat merkez ofiste yapılacak stajlar 08.30-18.00 arasındadır.

Enka inşaat Staj başvurusu yapabilmek enka.com.tr kurumsal web sitesinden kariyer bölümünden başvuru yapabilirsiniz. 29 Şubat 2016’a kadar yapılan başvurular değerlendirildikten sonra adaylar 28 Mart – 22 Nisan arasında staj yapabilmektedir. Fakat şantiyeler için bu tarihler değişebilmektedir.

ENKA Staj Programı

ENKA profesyonel kariyeriniz süresince öğrenmenin hiç bitmeyeceği ikinci bir üniversiteniz olacaktır.

Gerçekleştirdiğimiz bütün faaliyetlerde başarı için büyük çaba sarf etmekteyiz ve projelerimizde mükemmelliğe ulaşma konusunda performans ve kariyer gelişimini iki kritik başarı unsuru olarak görmekteyiz.

ENKA bünyesinde öğrenme tutkularınızı ateşleyecek ve organizasyonumuzdaki eğitiminizi destekleyecek birçok küresel kariyer gelişim fırsatına erişim imkânınız olacaktır.

Hedeflerinize ulaşmanız bizim de hedeflerimize ulaşmamıza katkı sağlayacaktır; bu yüzden insanlara yatırım yapmaktayız, uzmanlar yaratmaktayız ve kariyer yollarında başarıya ulaşmaları için doğru yönü göstermekteyiz.

Staj imkânları üst düzey lisans öğrencileri içindir; bütün adayların iyi derecede İngilizce hâkimiyetine sahip olmaları ve not ortalamalarının 4 üzerinden en az 3 olması gerekmektedir.

ENKA Yaz Dönemi Staj Programı Başvuru dönemi 29 Şubat 2016 itibarıyla son bulmuştur. Staj başvuru olanağı yeniden doğduğunda bu sayfadan bilgi verilecektir.

Değerlendirme süreci sonrasında uygun görülen adaylar ile 28 Mart 2016 – 22 Nisan 2016 tarihleri arasında irtibata geçilecektir.

Staj Programına göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür eder, gelecekteki çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir