STFA Staj Başvurusu 2021

STFA Staj Başvurusu

Türkiye’nin en köklü Holdingleri arasında bulunan inşaat, enerji ve iş makineleri sektörlerinde lider pozisyondaki firma staj başvuruları için her dönem kabul etmektedir. Özellikle yurt dışı büyük ve markalı projelere imza atan firma staj dönemi sonrası başarılı tamamlayan kişileri bünyesine almak için ilk sırada tutmaktadır

STFA İnşaat Staj Şartları

  • Farklı sektörlerde hizmet alanı bulunmasından dolayı staj başvuruları sırasında hangi bölüm öğrencilerini kabul ettiğini bildirmektedir. Özellikle STFA inşaat staj başvurusu için mimarlık ya da mühendislik öğrencileri kabul edilmektedir.
  • Staj başvurulacak bölüme göre İngilizce bilme şartı bulunmaktadır.
  • Staj başvurusu yapacak öğrencilerin zorunlu staj görevinde olması ve okullarından imzalı belge getirmeleri gerekmektedir.

STFA staj Başvurusu yapabilmek için stfa.com üzerindeki kariyer bölümünden şirketin kendi alt yapısı ile kullanılan sistemde ilk olarak üyelik açması gerekmektedir. Kariyer planlama bölümündeki staj alanındaki açık pozisyonlara başvuru yapabilme imkanı sunmaktadır. E-mail yoluyla yapılacak başvurular geçersiz sayıldığından dolayı staj yapmak isteyen adayların sadece web sitesi üzerinden başvurması gerekmektedir.

Staj ilanlarını buradan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir