Esbaş Staj Başvurusu 2021

Esbaş Staj Başvurusu

1990 yılında kurulan Ege Serbest Bölgesi Türkiye’nin dış ticaret pazarında %6’lık payını oluşturmaktadır. Genel olarak Türkiye’nin Serbest bölgeler arasında en kapsamlısı olan firma özellikle içinde bulunduğu firmaların çokluğundan dolayı her dönem öğrencilerin staj başvurularını kabul etmektedir.  Özellikle mezun olduktan sonra başarılı kariyer planlaması yapan öğrenci adaylarının staj başvurusu için ilk düşünmesi gereken kurumların başında gelmektedir.

Esbaş’ta Staj Şartları

  • Üniversite ya da Meslek yüksekokul öğrencisi olmak
  • Stajların zorunlu staj süreci kapsamında olması ve özellikle Üniversite öğrencilerinin 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması ve zorunlu stajı gösteren belgelerin okullarından sunulması
  • Staj süresi boyunca öğrencilerin okulları tarafından sağlık sigortalarının yapılmış olması
  • Serbest Bölge olmasından dolayı tercihen İngilizce bilen öğrenciler tercih edilmektedir.

Esbaşa’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar esbas.com.tr üzerinden CV’lerini göndermeleri yeterli olmaktadır. Bütün CV’ler İnsan kaynakları havuzunda toplanarak uygun görülen adaylar Esbas bünyesindeki firmalara dağıtılmaktadır. Kurum geniş kapsamlı yapısı sayesinde özellikle İzmir’deki Öğrencilerin staj konusundan en çok başvurduğu kanallar arasında bulunmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir