Eti Staj Başvurusu 2021

Eti Staj Başvurusu

1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından kurulan firma sektörde birçok yeniliğin oluşmasına imkan sağlamış ve günümüzde sektöründe lider firmalar arasında bulunmaktadır. Firma Türkiye’de ilk olarak lifli bisküvi ve ilk hazır kızarmış ekmeğini üretmiştir. Firma hem lise öğrencilerine hem de üniversite öğrencilerine staj yapma imkanı sunmaktadır.

Eti’de Staj Şartları

  • Tercihen üniversite öğrencilerin gıda ile ilgili bölümlerinde öğrenciliğe devam etmeleri ve stajlarının zorunlu staj kapsamında olması gerekmektedir
  • Staj süresinde öğrencilerin sigortalarının okulları tarafından yapılacağını gösteren taahhüt belgesi
  • Adayların sigara kullanmaması ve öğrencilik dönemlerinde herhangi bir suçtan disiplin cezası almamış olması gerekmektedir.

Eti’ye staj başvurusu yapmak için Üniversite öğrencileri 01 Mart- 01 Nisan tarihleri arasında etietieti.com adresinde aktif olan staj başvuru formu üzerinden yapmaları gerekmektedir. Lise öğrencilerinin stajları ise Eti İnsan kaynakları bölümü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak yürütülen program kapsamında devam etmektedir. Nisan – Mayıs ayları içinde değerlendirmeye alınan başvurular uygun görülen adaylara bilgilendirme yapılarak görevlendirme yapılır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir