Evyap Staj Başvurusu 2021

Evyap Staj Başvurusu

1927 yılında Erzurum’da kurulan firma başta sabun olmak üzere birçok temizlik ürünü üretmektedir. Firma bünyesinde toplamdan 500’den fazla çalışan ile Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Evyap her dönem öğrenciler için staj başvurusu kabul etmektedir. Başarılı kariyer planlamayı düşünen adaylar için firmada staj yapmak başarılı bir hedef olacaktır.

Evyap’da Staj Şartları

  • Zorunlu staj dahilinde olmak üzere Meslek Lisesi ve Üniversite mezunu her sınıf öğrenciler kabul edilmektedir.
  • Üniversitelerinde 4.00’lık not ortalaması üzerinden en az 2.50 not ortalaması puanı almak ve okulları tarafından bunu gösteren onaylı belgenin sunulması
  • Herhangi bir suçtan dolayı disiplin cezası almamış olmak

Evyap staj başvurusu evyap.com.tr üzerinden staj başvuru formu ile resimli başvuru yapılması gerekmektedir. Başvurular sadece firmanın web sitesi üzerinden kabul edilmekte ve E-mail üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır. Öğrencilerin staj süreci boyunca yasalar tarafından zorunlu hale getirilen durum gereği üniversitelerinden sigortalı olmaları gerekmektedir. Başvurusu onaylanan adaylar ön mülakat için görüşmeye davet edilip uygun görüldükten sonra ilgili departmanlara yönlendirme yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir