Gama İnşaat Staj Başvurusu 2021

Gama İnşaat Staj Başvurusu

1959 yılından itibaren Türkiye’de nitelikli ve geniş kapsamlı sanayi tesislerinin oluşması ile başlayan inşaat süreci son yıllarda başta enerji üretimi olmak üzere birçok alanda hizmet vererek Dünya’nın birçok ülkesinde Türkiye’yi temsil etmektedir. Özellikle son yıllarda yapılmaya başlanan Şehir hastaneleri projelerinde de ana yüklenici konumunda kazandığı ihaleler ile yapısını büyütmeye devam etmektedir. Gama inşaat birçok alanda her dönem işçi alımı yaptığı gibi özellikle yaz dönemlerinde de öğrencilerin staj başvurularını kabul etmektedir.

Gama İnşaat’ta Staj Şartları

  • Öncelik olarak Mimarlık ya da İnşaat mühendisliği bölüm öğrenciler
  • Öğrencilerin stajlarının zorunlu görev içinde olması ve 3. ya da 4.sınıfı öğrencisi olmak. Okullarından alacakları zorunlu görevlendirme yazısını beyan etmeleri gerekmektedir.
  • Öğrencilerin üniversiteleri tarafından sigortalarının yapılması gerekmektedir.

Gama İnşaat’a staj başvurusu yapmak için gama.com.tr üzerinden özgeçmiş ve resimli CV’leri ile başvurmaları istenmektedir. Başvurusu uygun görülen adaylar ilk olarak ön görüşmeye tabi tutulduktan sonra uygun görülen adaylara görevlendirme yapılarak staj süreleri başlatılmış olmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için tıklayın.

One Reply to “Gama İnşaat Staj Başvurusu 2021”

  1. ben lefke avrupa üniversitesi iç mimarlık bölümünde 2. sınıfı bitirdim ve şu an şantiye stajımı sizin markanız altında gerçekleştirmek istiyorum.bana yanıt verirseniz çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir