Federal Mogul Staj Başvurusu 2021

Federal Mogul Staj Başvurusu

Dünya genelinde hizmet veren firma Türkiye’de faaliyetlerine 1969-1970 yılları arasında başlamış ve özellikle 1998 yılından itibaren Türkiye’de hızlı bir büyümeye geçmiştir. Dünya genelinde 34 farklı ülkede 100’e yakında üretim tesisi ve 50.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Firma tüm dünyada motor komponentleri üretimi alanında lider firmalar arasında bulunmaktadır. Firma Türkiye’de İzmit-Sapanca bölgesinde hizmet vermektedir. Özellikle yaz dönemlerinde üretim parkurunda öğrencilere staj başvurusu yapma imkanı tanıyarak eğitim dönemlerinde aldıkları eğitimleri pratiğe dökmelerine yardımcı olarak nitelikli meslek sahibi kişilerin yetişmesini sağlamaktadır.

Federal Mogul’da Staj Şartları

  • Tercihen Üniversitelerin makine ve endüstriyel üretim ile ilgili bölümlerinde öğrenci olmak
  • Tercihen İngilizce bilmek ve öğrencilerin not ortalamasının okul not ortalamasının en az %50 seviyesinde olması gerekmektedir.
  • Firma İnsan kaynakları Milli Eğitim Bakanlığı ile anlaşması olduğundan Meslek Lisesi öğrencilerine de staj imkanı sunmaktadır.

Federal Mogul’a staj başvurusu yapmak için federalmogul.com.tr adresinden özgeçmiş ve resimli CV’leri ile başvuru yapabilirler. Başvuru dönemleri web sitesi üzerinde yayınlanmaktadır ve staja hak kazanan adaylar İnsan kaynakları birimi tarafından ön görüşmeye çağrılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir