Havaş Staj Başvurusu 2021

Havaş Staj Başvurusu

1958 yılında Türk Hava Yolları bünyesinde kurulan firma aktif olarak faaliyetlerine 1933 yılından beri devam etmektedir. Firma bir dönem USAŞ bünyesinde hizmetlerine devam etmiştir. Türkiye’nin birçok şehrinde hava taşımacılığı desteği olarak hizmet veren firma aynı zamanda başta yabancı havayolu firmaları olmak üzere yer sağlama görevi de yapmaktadır. Türkiye genelinde 1.000’den fazla çalışanı bulunan firma özellikle Sivil Havacılıkla ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler belli dönemler staj başvurusu imkanı sunmaktadır.

Havaş’ta Staj Şartları

  • Üniversitelerin Sivil Havacılık ile ilgili bölümlerinde okuyor olmak ve staj görevlerinin zorunlu staj kapsamında olduğu gösteren görevlendirme belgesinin bulunması
  • Sağlık yasaları kapsamında çıkartılan 5510 sayılı yasa kapsamında öğrencilerin staj süreleri boyunca okulları tarafından sigortalarının yapılmış olması gerekmektedir.

Havaş’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar havas.com.tr üzerinden İnsan Kaynakları ve Eğitim müdürlüğüne direk özgeçmişleri ile başvuru yapabilmektedir. Uygun görülen adaylar ön mülakat sonrası staj görevlendirilmesi yapılmaktadır. Staj sürecini başarılı tamamlayan adaylar profesyonel kariyer dönemlerinde firmanın işçi alımı süresinde ilk olarak değerlendirmesine imkan tanımaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir