Hazinedaroğlu Özkan İnşaat Staj Başvurusu 2021

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat Staj Başvurusu

1971 yılında İstanbul merkezli kurulan firma geçmiş yıllardan günümüze inşaat alanında Türkiye’de birçok projenin oluşmasını sağlamış ve özellikle Orta Doğu olmak üzere birçok ülkede üst yapı ve alt yapı projelerinin oluşmasında imzası bulunmaktadır. Firma ENR dergisi tarafından yapılan listelemede dünya genelinde ilk 250 büyük inşaat firmaları arasında gösterilmektedir. Hazinedaroğlu Özkan İnşaat özellikle mali gücü ve makine parkurunun genişliği ile rakiplerinin önünde bulunmaktadır. Firma özellikle inşaat alanındaki bölüm öğrencileri için yaz dönemi staj imkanı sunmaktadır.

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat’ta Staj Şartları

  • Öğrencilerin İnşaat mühendisliği ya da mimarlık bölümlerinde öğrenci olmak
  • Tercihen İngilizce ya da Rusça bilmek
  • Öğrencilerin zorunlu staj görevi dahilinde başvuru yapmaları ve staj süresi boyunca öğrencilerin okulları tarafından sigortalarının yapılması zorunludur.

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar hazinedaroglu-group.com adresinden resimli özgeçmişleri ile beraber başvuru yapmaları istenmektedir. Staj döneminde başarı ve aktiflik gösteren öğrenciler kariyer döneminde firmanın ilk işe almayı düşündüğü adaylar arasında bulunmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir