HSBC Staj Başvurusu 2021

HSBC Staj Başvurusu

HSBC Bank staj programını öğrencileri iş hayatına hazırlamak üzere tasarlamıştır. Banka bünyesinde gerçekleştirilen staj programı kişilerin isteklerine ve hedeflerine göre iki şekildedir. Şube staj programında, şube pazarlama ekiplerinde deneyim kazanabilirsiniz. Bu programda yaz dönemi boyunca haftanın beş günü çalışmanız gerekmektedir. Genel müdürlük staj programı ise genel müdürlük birimlerinde kariyer hedefleyenler içindir. Bu programda üç aylık yaz döneminde haftanın beş günü veya, kış döneminde haftanın üç günü çalışmak zorundasınız.

Üniversite Öğrencileri Staj Programı

Staj programı başarılı ve potansiyeli yüksek üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamak ve kariyer yollarında fark yaratabilmek için tasarlanmıştır. Programın amacı geleceğin Müfettiş Yardımcılarını, Yönetici Adaylarını ve Bireysel Pazarlama Müşteri Temsilcileri’ni yetiştirebilmektir. Staj programlarımız ikiye ayrılmaktadır.

Şube Staj Programı: Şube Pazarlama Ekipleri’nde deneyim kazanmak isteyen adaylar 1 – 3 aylık yaz dönemi boyunca haftada 5 gün çalışabilmek ön koşuluyla programımıza dahil edilmektedir.

Genel Müdürlük Staj Programı: Genel Müdürlük Birimleri’nde deneyim kazanmak isteyen adaylar 3 aylık yaz dönemi boyunca haftada 5 gün ve/veya kış döneminde haftada en az 3 gün çalışabilmek ön koşuluyla programımıza dahil edilmektedir. Staj süresi ihtiyaçlara göre en fazla 11 aya kadar uzatılabilmektedir.

Stajyer Pozisyonu için Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Fen Edebiyat veya Mühendislik Fakülteleri 3. ya da 4. Sınıf öğrencisi ve ya Yüksek Lisans, Doktora programı öğrencisi olmak
  • İletişimi güçlü, ve ekip çalışmasına yatkın
  • İleri derecede İngilizce bilgisine sahip
  • Projelerde yeralmak konusunda istekli
  • Analitik yönü kuvvetli, stratejik düşünebilen
  • Pratik çözümler üretebilmek için, yenilikçi ve kavramsal düşünme yeteneğine sahip
  • İyi derecede MS ofis uygulamalarını kullanabilen

Kariyer.net adresinde yer alan ilanımıza başvuru yapmanız gerekmektedir.
Başvurmak İstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir