İş Bankası Staj Başvurusu 2021

İş Bankası Staj Başvurusu

Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alan İş Bankası, sektöre yeni elemanlar kazandırmak amacıyla bünyesinde zorunlu stajı bulunan öğrenciler arasından stajyer alımı yapmaktadır. İş Bankası staj başvurusu konusunda aradığı öğrencilerde bazı kriterler arasından seçim yapmaktadır. Bu kriterlerden bazıları şunlardır:

 • Bankacılıkla ilgili eğitim veren üniversitelerin bölümlerinde 3. ya da 4. sınıfta okuyor olmak
 • Büyük ve kurumsal bir bankada çalışma bilinciyle disiplin içinde çalışma eğiliminde olmak
 • Gelişmeleri takip ederek teknoloji konusunda yetenekli olmak
 • Başka bir kuruluşa zorunlu hizmet şartı bulunmamak
 • Ülkenin her yanında çalışabilecek sağlığa sahip olmak

İş Bankası staj başvurusu neticesinde şartları taşıyan öğrenciler arasından, mülakatla belirlenecek olan öğrenciler, bankacılığın birçok biriminde çalışacak yeterliliğe sahip olacak düzeyde eğitilmektedir. Yetişen elemanlar gerek İş Bankası bünyesinde gerekse her hangi bir bankanın birçok biriminde iş bulabilme imkanına sahip olmakta ve gelecekle ilgili iş endişelerinden kurtulabilmektedir. Kendini bankacılık sektöründe yetiştirmek isteyen öğrenciler, bankanın ilanlarını takip ederek staj başvurusunda bulunabilmektedirler.

Buradan başvuruları takip edebilirsiniz.

10 Replies to “İş Bankası Staj Başvurusu 2021”

 1. Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz tatili sırasında staj imkanı arıyorum.

 2. Merhaba ben istanbul sancaktepe 75.yıl D.M.O Lisesi 10.sınıftayım hazirandan sonra 3 hafta zorunlu staj icin sancaktepe şubenizde staj yapmak istiyorum.
  şimdiden teşekkürler.

 3. Merhaba ben İstanbul Sancaktepe 75. Yıl DMO. Lİsesi 10. sınıftayım. Bilişim bölümü okuyorum. Hazirandan sonra 3 hafta zorunlu staj için Sancaktepe şubenizde staj yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 4. ben adıyaman besni meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okuyan 1 sınıf öğrencisiyim temmuz-ağustos arasında yapılacak olan 30 gün zorunlu staj eğitimimi batman merkez şubelerinizde yapmak imkanı istiyorum.

 5. Merhabalar Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Maliye Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. 30 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/Sultanbeyli şubesinde yapma imkanı istiyorum.

 6. Merhaba ben Adnan Menderes Üniversitesi İktisat Fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim bankanızda yaz stajı yapmak için nereden başvuru yapabilirim?

 7. Merhabalar Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulunda Banka ve Sigortacılık Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 20 günlük zorunlu yaz stajımı bankanızın İstanbul/SİLİVRİ şubesinde yapma imkanı istiyorum.

 8. Merhabalar Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İktisat 3 sınıf ögrencisiyim haziran-eylül arası zorunlu stajımı VAN şubenizde yapmak istiyorum

 9. Merhabalar ÇİVRİL ATASAY KAMER MESLEK YÜKSEK OKULUNDA Banka ve Sigortacılık Bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim 15 günlük zorunlu stajımı bankanız UŞAK/MERKEZ şuıbesinde yapmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir