İçtaş Enerji Staj Başvurusu 2021

İçtaş Enerji Staj Başvurusu

IC Holding bünyesinde Elektrik üretimi, dağıtımı ve satış alanında faaliyet gösteren firma1969 yılında temelleri atılmıştır. IC Holding gelişen dünya ekonomileri ve iş hacmine ayak uydurmak üzere yola çıktığı enerji alanında başarılı girişimleri ile sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. Firma özellikle müşteri memnuniyeti ve insan kaynaklarındaki kurumsal yapısı ile birçok firma tarafından örnek alınmıştır. İçtaş enerji özellikle gelecek nesillere destek olmak amaçlı firma bünyesinde öğrencilere staj yapma imkanı sunmaktadır.

İçtaş Enerji’de Staj Şartları

  • Enerji alanında staj yapmak isteyen adayların tercihen bu alan ile ilgili bölümlerinde üniversite öğrencisi olması gerekmektedir. Firmanın diğer iş kollarına başvuru yapmak isteyen adaylar o birimin insan kaynaklarına başvuru yapması gerekmektedir.

İçtaş Enerji’ye staj başvurusu yapmak isteyen adaylar ictasenerji.com.tr adresinde bulunan insan kaynakları sayfasından özgeçmişleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Firma özellikle yaz dönemlerinin kapsayan 1 Nisan  – 30 Mayıs tarihleri arasında staj başvurusu kabul etmektedir. Başvurular kapandıktan sonra 15-20  gün içinde değerlendirme yapılarak uygun görülen adaylara bilgi verilmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir