İçdaş Staj Başvurusu 2021

İçdaş Staj Başvurusu

Firma ilk faaliyetlerine 1880’li yıllarında gemi tamiri olarak başlamış ve 1961 yılında yapmış olduğu gelişim programında döküm tesisleri ve makine parkurları ile Türkiye’nin alanında en büyük firmaları arasında yer almıştır. Firma özellikle inşaat çeliği ve alaşımlı çelik üretiminde Türkiye’nin ikinci büyük firması olarak yer almaktadır. Firma personel yapısını güçlendirmek ve gelecek nesillere destek sağlamak için her sene öğrencilerin staj başvurularını kabul etmektedir.

İçdaş’ta Staj Şartları

  • Staj başvurusu için ilk önce T.C. Kimlik ve öğrenci belgelerini fotokopileri
  • Sosyal güvenlik taahhüt belgesi (staj süresi boyunca öğrencilerin okulları tarafından sigortalarının yapılacağına dair belgenin okulları tarafından onaylanması)

İçdaş’a staj başvurusu yapmak için icdas.com.tr adresinde yayınlanan açık pozisyon staj ilanları üzerinden insan kaynakları yetkilisi ile görüşüp başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Başvurusu onaylanan öğrencilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında firmanın cumartesi günleri de çalışıyor olması ve stajyerlerin de cumartesi günü çalışmalarını istemektedir. Bazı okullar cumartesi gününü kabul etmediği için staja başlamadan önce okullarından bu konu hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir