İston Staj Başvurusu 2021

İston Staj Başvurusu

1986 yılında İstanbul şehrinin beton ve beton elemanları ihtiyaçlarını karşılaması içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan firma günümüze gelindiğinde ise İstanbul’da faaliyet gösteren hazır beton firmaları arasında lider konumunda bulunmaktadır. 2015 yılı itibari ile Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan firma öğrencilere aldıkları eğitimleri pratiğe geçirmeleri ve nitelikle nesillerin yetişmesine destek olmak için staj yapma imkanları sunmaktadır.

İston’da Staj Şartları

  • Üniversitelerin 3. Ya da 4. Sınıflarında öğrenci olmak.
  • Firmanın Milli Eğitim kurumu ile yaptığı anlaşma çerçevesinde Meslek Lisesi öğrencileri de firmada staj yapma imkanı bulmaktadır. Meslek lisesi öğrencilerin staj başvurularını dönem tatillerinden önce tamamlamaları gerekmektedir.

İston’a staj başvurusu yapmak isteyen adaylar İston.istanbul adresinden resimli özgeçmişleri ile başvuru yapmaları yeterli olmaktadır. Başvurular sadece web sitesinde bulunan staj formu ile kabul görmekte ve e-mail ile yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmamaktadır. Firma staj başvurusu için 15 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında kabul etmektedir. Staja hak kazanan adaylar Haziran ayının ortalarında aranarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir