Kale Kilit Staj Başvurusu 2021

Kale Kilit Staj Başvurusu

Türkiye’de marka bilinirliği yüksek firmalar arasında bulunmaktadır. 1953 yılında İstanbul Tahtakale’de faaliyetlerine başlayan firma 1979 yılında Kale Kilit markası ile Türkiye’nin en güvenilir markaları arasında yerini almıştır. Gelişim süreçlerinde kurumsal yapılanması tamamlayarak 1988 yılında holding olan firma birçok sektörde hizmetlerine devam etmektedir. Firma insan kaynakları politikasında insan odaklı gelecek planı ile yola devam etmesinde dolayı öğrencilere belli dönemlerde staj imkanları sunmaktadır. Türkiye genelinde 1.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Kale Kilit’te Staj Şartları

  • Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa çalışarak Meslek Liseleri öğrencilerine Eylül – Haziran dönemlerinde staj yapma imkanı sunmaktadır.
  • Üniversite öğrencilerinde firmada staj yapma imkanı bulmaktadır.
  • Adayların sigara kullanmaması

Kale Kilit’e staj başvurusu yapmak için kaleendustriholding.com.tr adresinden başvuru yapabilirler. Stajların kabul dönemlerinde yapılması gerekmektedir. Firma kendi çalışan sayısının %5’i kadar staj öğrencisi kabul ettiği için birçok öğrenciye fırsat kapısı sunmaktadır. Stajyerler birçok yasal haktan yararlanabilmektedir. Staj dönemlerini başarılı ile tamamlayan adayların gelecek yıllarda kariyer planlamasında firmanın ilk tercih adayları arasında olmaktadır.

Staj ilanlarını takip etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir