İzocam Staj Başvurusu 2021

İzocam Staj Başvurusu

İzocam firması 1965 yılında kuruluş ve kısa sürede sektörün devlerinden biri haline gelmiştir. İzocam yalıtım malzemeleri ve yalıtım sistemleri üreten bir markadır. Tüm ürünlerini oldukça yüksek bir teknoloji eşliğinde üretir ve uluslararası standartlarda ürettiği ürünleri ihraç eder.

İzocam staj başvurusu olanakları da sağlamaktadır. Staj başvurusu yapacak kişilerin sahip olması gereken özellikler İzocam staj gereklerini sağlamalıdır;

  • Staj başvuruları 1 Ocak ve 15 Nisan arasında yapılır
  • Zorunlu stajı olmayan adayların başvurusu geçersizdir
  • Üniversite öğrencileri staj yapabilmektedirler
  • Staj yapma olanağı olan üniversite bölümleri; Muhasebe, İnsan Kaynakları, Finansman, Üretim Planlama ve Lojistik, Bilgi Sistem, Teknik Pazarlama, Kurumsal İletişim, Tanıtım-Reklam ve Halkla ilişkiler, İhracat, Laboratuvar olarak belirlenmiştir.

Şirketimizde sadece zorunlu kabul edilmekte olup buna ek olarak 5510 sayılı kanuna istinaden üniversite stajerlerinin de lise stajerleri gibi okulları tarafından sosyal güvence kapsamında sigortalı olmaları gereklidir. Dolayısı ile zorunlu staj olsa dahi okulları tarafından sigortalılık durumları gerçekleşmeyen stajyer adaylarının staj yapabilmeleri söz konusu olmayacaktır.

Ayrıca iş güvenliği ve sağlığı nedeni ile üretim – fabrika sahası içerisinde yer alan birimlerde staj yapma olanağı verilmemektedir. Üretim stajı başvuruları kabul edilmemektedir.

Staj yapılabilecek bölümlerimiz:

Maltepe Lokasyonunda : Muhasebe, Finansman, İnsan Kaynakları, Bilgi Sistem, Üretim Planlama ve Lojistik, Mühendislik (Ofis içi-Yatırım/Proje Yönetimi), Teknik Pazarlama, Tanıtım – Reklam ve Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim, İhracat

Dilovası Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Gebkim Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Tarsus Lokasyonunda :  Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Yukarıda belirtilen lokasyon ve kapsam dışında stajyer kabul edilememektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda, aşağıda verilen Staj Başvuru Formu´nu lütfen eksiksiz olarak doldurup, en geç 15 Nisan tarihine insankaynaklari@izocam.com.tr adresine göndermeniz rica olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir