Kartaca Staj Başvurusu 2021

Kartaca Staj Başvurusu

Firma 2009 yılına faaliyete geçmiştir ve internet teknolojileri ile mobil teknolojiler alanında aktiftir. Birçok mobil uygulamanın interaktif bir şekilde kullanılmasına elverişli hale gelmesini bu firma sağlamaktadır. Bireysel uygulamaların yanı sıra firma kurumsal olarak da büyük çalışmalara imza atmış ve kısa zamanda varlığını kanıtlamıştır. İnternet teknolojileri olarak ele alındığında firma e-ticaret ve e-iş gibi kurumsal birçok mobil servisi aktif hale getirmeyi başarmıştır. Kaliteli hizmet vermesi ve çağdaş bir profil çizmesi firmanın giderek daha fazla büyümesini sağlayan unsurlar arasında yer almaktadır.

Kartaca staj başvurusu yapmak isteyenler için son derece eğitici bir staj dönemi hazırlamıştır Kartaca staj imkanı sunarken aynı zamanda kendi birimlerine de eleman yetiştirircesine özen gösterir. Staj başvurusu yapacak adayların bilmesi gerekenler;

  • Firma yaz dönemi stajyer alır
  • Firma sitesi üzerinden staj başvurusu duyurusu yapar
  • Kişilerle; mail, telefon ve yüz yüze mülakat yapılır ardından değerlendirme yapılır
  • Ve 4. Sınıf öğrencileri staj başvurusu yapabilir
  • Birçok farklı bölüm için stajyer ilanı geçerlidir. İlan detayında staj başvurusu açılan birimler yer almaktadır, olarak sıralanabilir.

Kartaca’da Staj

Kartaca’da staj pozisyonları mevcuttur. Aramıza stajyer olarak katılacak arkadaşların Haziran-Eylül ayları arasında, kesintisiz en az iki ay süreyle bizimle çalışmalarını istiyoruz. Bunun nedeni; karşılıklı olarak harcanan zaman ve emeğin, hem Kartaca hem stajyerler için tatmin edici olmasını istememizdir.

Her yıl öncelikli olarak web sitemiz kanalıyla staj duyurularımızı yapıyoruz. Ardından katıldığımız üniversite etkinliklerinde de öğrenci arkadaşlarımıza staj başvrurularını nasıl yapacakları hakkında bilgi veriyor; kariyer.net üzerinden aldığımız başvurular neticesinde özgeçmişlerini olumlu olarak değerlendirdiğimiz arkadaşları seçtikleri bölümlere göre mail üzerinden soru cevaplama, telefon mülakatı ve Teknopark ofisimizde görüşme aşamalarından geçiriyor; olumsuz değerlendirdiğimiz adaylara da mutlaka geri dönüşte bulunuyoruz.

Staj programımızda her stajyerin şirket içi eğitimlerini takip etmekle sorumlu, stajyerin gerçek projeler üzerine ürettiklerini kontrol edecek ve gelişimini izleyecek bir rehberi oluyor. Bunun dışında, yaptığımız değerlendirme toplantılarında stajyer arkadaşlarımızın gelişimini değerlendiriyor, onlarla çalışmaları hakkındaki düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Stajyer arkadaşlarımıza staj dönemi boyunca asgari ücret ödüyoruz.

2016 yaz stajı için başvuruları 15 Nisan’a kadar  buradan yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir